Kurumsal

You are here:

Machem Makine ve Ultasonik Yıkama

Sektör ihtiyaçlarına Yönelik Özel Makine Çözümleri

Endüstriyel Yıkamada Yenilikçi Çözümler

2017 yılında, Celal Bayar Üniversitesi bünyesinde kurulan MACHEM®,Manisa Teknokent ‘teki merkez ofisinin yanı sıra İzmir AOSB ‘de bulunan entegre üretim tesisiyle sektörün sorunlarına özel çözümler sunmaktadır.

MACHEM® endüstriyel yağlayıcılar ve temizleme kimyasalları konusundaki engin kimya deneyimini, alanında yetkin mühendislik bilgileriyle harmanlayarak, farklı sektörlerin proseslerine özel tasarlanmış makineler üretmektedir.

Özgün bakış açısını; genç ve dinamik ekibinden, yaratıcılığını; çözüm odaklı ve yenilikçi bakış açısından alan MACHEM® sektöre dair tecrübesini ve gücünü Molkim®’ den almaktadır. Sektöre yönelik sorunları önce kendi bünyesinde çözüp, iş ortaklarının ihtiyaçlarına, güçlü Ar-Ge ve tasarım ekibi sayesinde en kısa sürede cevap vermektedir.

MACHEM® iş ortaklarına sadece makine sunmakla kalmaz; iyi bir makinenin, iyi hizmet ve doğru prosesle mümkün olduğunu bilir. Ayrıca profesyonel teknik destek ekibi ile tüm süreçlerde iş ortaklarının yanındadır.

MACHEM®; kurulduğu andan itibaren, sektördeki rekabetçi ve yenilikçi mühendislik gücüyle birçok sektörün ihtiyaçlarına özel tasarlamış olduğu makineleriyle çözümler sunar.